Sulama Sistemleri Çeşmealtı

Sulama sistemleri Çeşmealtı firmamız sizlere hızlı ve kurumsal tabanlı hizmetler sunmaktadırSu, insanlar ve bitkiler için temel bir ihtiyaçtır. Tarım arazilerinin iyi sulanması, bitki büyümesini doğrudan etkiler. Damla sulama, geliştirilen yöntemlerle klasik sulama yöntemine ek olarak son yıllarda tercih edilen yöntem haline gelen tarımda kullanılan bir yöntemdir. Damla sulama sistemleri filtrelenmiş sulama suyunun çözünür gübrelerle veya bunlar olmadan toprak yüzeyine veya içine uygulanmasıdır. Tarlada damla sulama tercih edilir. Çünkü damla sulama sistemi sayesinde bitkilere gübrelerin yanı sıra bitki koruma ürünleri de sağlanabilmektedir.

Sulama sistemleri Çeşmealtı firmamızdan alacağınız hizmetlerin tamamı birinci sınıf hizmetler olarak ön plana çıkan kurumsal hizmetlerdirDamla sulama; arıtılmış temiz suyu toprak yüzeyine veya toprak yüzeyine veya yüzeyin hemen altına yerleştirilen küçük çaplı bir damlatıcı (opsiyonel) yardımı ile ulaştıran bir sistemdir. Damla sulamada, su bir damlalık vasıtasıyla her bitkinin etkin kök derinliğine getirilir. Damla sulama yöntemlerini kullanarak su kullanımında %40’a varan tasarruf sağlayabilir ve bitkilere fayda sağlayabiliriz. Ayrıca düşük debili su (2-3 lt./sn.), acı ve arıtılmış su ve ek atıksu için damla sulama kullanılabilir.

Sulama Sistemleri Çeşmealtı Firması

Sulama sistemleri Çeşmealtı şirketimizden alacağınız hizmetlerle her daim kaliteyi ve profesyonelliği yaşayabilirsinizDüzenli damlama sulamamız ve azar azar sulamamız sayesinde topraktaki su-hava-gübre dengesini kolayca ayarlayabiliriz.

Tarla kapasitesinde toprak nem durumunu koruyarak, fazla su, daha az su, fazla gübre vb. Bitkilerimizi stresten koruruz. Damla sulama sistemleri konusunda sizlere hızlı hizmetler sunmayı başaran bir firmayız.

Damla sulama sistemleri  yönteminde iklimsel olumsuz faktörler sulamayı engellemez. Örneğin rüzgarlı havalarda rahat sulama sağlar. Damla sulama yönteminin bir diğer avantajı da bitki sıraları sulanmadığı ve kuru kaldığı için yabancı ot gelişiminin azalmasıdır. Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır. Ayrıca damla sulama sistemi kurmadan önce yöntemin sorunsuz çalışması için suyu analiz etmenizi şiddetle tavsiye ederiz